SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
499 000 €
(4 892 € / m²)
Satış
4
1
102 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

yatak odası4
düz102 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

À Bordeaux, dans le quartier recherché de Saint-Michel, cet appartement haussmannien de type 4 offre environ 102 m2 au premier étage d'une petite copr...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar