SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
270 000 €
(3 971 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Rue de Nantes, Bordeaux

yatak odası3
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce spacieux appartement de trois pièces, d'une surface de 68 m², idéalement situé au premier étage d'un immeuble moderne construit en 2015 à...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue de Nantes, Bordeaux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar