SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
299 900 €
(4 410 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

yatak odası3
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ce bel appartement de 3 pièces d'environ 68 m2, situé à Bobigny au 1er étage d'un immeuble récent avec ascenseur, offre un cadre de vie confortable et...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar