SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
319 000 €
(3 255 € / m²)
Satış
5
1
98 m²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

yatak odası5
düz98 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Venez découvrir ce spacieux appartement de 5 pièces, niché au 7e et dernier étage d'une résidence moderne érigée en 2019 à Bobigny. Avec une superfici...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar