SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
95 000 €
(2 794 € / m²)
Satış
2
1
34 m²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

yatak odası2
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce charmant appartement de 34 m² niché au cœur de Bobigny, offrant un cadre de vie à la fois pratique et agréable. Situé au rez-de-chaussée ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar