SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
350 000 €
(3 500 € / m²)
Satış
5
1
100 m²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

yatak odası5
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez ce superbe appartement de 100 m², niché au premier étage d'une résidence privée à Bobigny. Conçu pour accueillir une famille, ce bien offre ...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar