SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
67 000 €
(1 098 € / m²)
Satış
3
1
61 m²
Rue des Orfèvres, Blois

yatak odası3
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

EXCLUSIVITE - Idéal investisseur ! Situé dans le quartier de la Quinière, à proximité des commerces, écoles et transports. Cet appartement de 61 m2 e...

Gaz
Teklifin yaşı: 91günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue des Orfèvres, Blois
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - Alliance Immobilier - l'Adresse Vineuil

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar