SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
730 000 €
(8 022 € / m²)
Satış
3
1
91 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz

yatak odası3
düz91 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Laurence Roseyro vous propose: Appartement 3 pièces à rénover- Terrasse - Garage - Biarritz Situé à Biarritz, cet appartement de 91m² off...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue Édouard VII, Biarritz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar