SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
158 900 €
(3 695 € / m²)
Satış
2
1
43 m²
Rue de l'Impératrice, Berck

yatak odası2
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Nicolas Durteste vous propose: NOUVEAUTE! VENDU MEUBLÉ!Charmant appartement 2 pièces avec balcon exposé SUD et place de parking privative...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue de l'Impératrice, Berck
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar