SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
219 000 €
(3 590 € / m²)
Satış
3
1
61 m²
Rue Albert Lailhacar, Bègles

yatak odası3
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce superbe appartement de 3 pièces, idéalement situé au dernier étage d'une résidence récente à Bègles, offrant une vue dégagée et un cadre ...

Gaz
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue Albert Lailhacar, Bègles
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar