SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
106 000 €
(991 € / m²)
Satış
4
1
107 m²
Chemin Joli Cantel, Bédarieux

yatak odası4
düz107 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

BEDARIEUX Centre, un Appartement de 107m2 environ au 1er étage d'une copropriété de 4 logements. spacieux et lumineux, Il se compose d'une entrée, une...

Gaz
Teklifin yaşı: 131günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

Chemin Joli Cantel, Bédarieux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - Viagence Cévennes - l'Adresse - Viagence Cévennes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar