SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
229 950 €
(2 770 € / m²)
Satış
4
1
83 m²
Rue Reiber, Barr

yatak odası4
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

EXCLUSIVITESitué au pied des vignes dans la commune de BARR, nous proposons aujourd'hui à la vente un appartement 4 pièces de 83,93 m2 CARREZ au 1er é...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Reiber, Barr
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

4% IMMOBILIER SELESTAT

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar