SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
125 000 €
(2 232 € / m²)
Satış
3
1
56 m²
Rue Reiber, Barr

yatak odası3
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement en duplex de 3 pièces, d'une surface Carrez de 56 m² (89 m² au sol), niché au premier étage d'une copropriété intime de deux...

Gaz
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Rue Reiber, Barr
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar