SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
294 000 €
(5 444 € / m²)
Satış
3
1
54 m²
Avenue Émile Aubert, Barcelonnette

yatak odası3
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1894 offers you this T3 apartment with mezzanine, located on the 2nd floor out of 2, semi-furnished from 2022, in excellent condition, in the Résidenc...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenue Émile Aubert, Barcelonnette
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

1894 L'IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar