SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
110 000 €
(1 410 € / m²)
Satış
4
1
78 m²
Place Charles Vial, Banon

yatak odası4
düz78 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce superbe appartement de 78 m² niché au sommet d'un immeuble historique de Banon, offrant une vue panoramique sur la place du village. Ce b...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Place Charles Vial, Banon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar