SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
210 000 €
(2 727 € / m²)
Satış
3
1
77 m²
Rue du Lavoir, Balaruc-les-Bains

yatak odası3
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vaste appartement 3 pièces idéalement situé à proxilité du centre ville, de l'établissement thermal et du bord de l'étang de Thau. L'Agence des Therme...

Gaz
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rue du Lavoir, Balaruc-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Agence Des Thermes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar