SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
530 000 €
(5 146 € / m²)
Satış
5
1
103 m²
Rue Pasteur, Bagneux

yatak odası5
düz103 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Plongez dans le confort de cet appartement moderne de 5 pièces, s'étendant sur 103,3 m², niché au premier étage d'un immeuble contemporain érigé en 20...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Pasteur, Bagneux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar