SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
750 000 €
(4 360 € / m²)
Satış
5
2+
172 m²
Rue Flammarion, Avignon

yatak odası5
düz172 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A42390JOB84 - Located in the historic centre of Avignon, on the top floor of a charming period building, this rare property offers a spacious and ligh...

Diğer
Teklifin yaşı: 114günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

Rue Flammarion, Avignon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Leggett Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar