SUPA24
77 000 €
(1 711 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
Rue de la Mairie, Audincourt

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Nouveau, au centre ville d'Audincourt, dans une belle copropriété, appartement de type F2 au rez  de chaussée de 45 m2 avec terrasse et garage, acuell...

Diğer
Teklifin yaşı: 492günler
Güncellendi: 273günler

Yerellikler

Rue de la Mairie, Audincourt
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alliance Groupe Immobilier Montbeliard

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar