SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
179 000 €
(2 419 € / m²)
Satış
4
1
74 m²
Rue Jacques Salvator, Aubervilliers

yatak odası4
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Mengyu ZHU vous propose: Appartement 4 Pièces à Aubervilliers - Quartier Quatre-chemins - Rue des citésDécouvrez ce appartement situé au ...

Diğer
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Rue Jacques Salvator, Aubervilliers
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar