SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
220 000 €
(1 294 € / m²)
Satış
5
1
170 m²
Route de la Gervaisière, Athis-Val-de-Rouvre

yatak odası5
düz170 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A44478RBR61 - Leggett Immobilier is delighted to presnt this delightful small business opportunity set within a charming and characterful property, of...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Route de la Gervaisière, Athis-Val-de-Rouvre
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Leggett Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar