SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
109 990 €
(1 222 € / m²)
Satış
4
1
90 m²
Place de la République, Arpajon-sur-Cère

yatak odası4
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À visiter avec DUCLAUX IMMO,ARPAJON-SUR-CÈRE, au 1er étage d’une copropriété sécurisée et bien entretenue, agréable appartement T4 (ancien T5) d’une s...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Place de la République, Arpajon-sur-Cère
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Duclaux Immo

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar