SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
128 000 €
(3 200 € / m²)
Satış
2
1
40 m²
Chemin de Porte Ferrus, Arles

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Duprat immobilier vous propose à la vente cet appartement situé dans une résidence de 2013 en Arles, zone nord. Ce bien est situé au 2eme étage avec a...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Duprat Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar