SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
315 000 €
(3 580 € / m²)
Satış
4
1
88 m²
Allée de la Galaxie, Arcachon

yatak odası4
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans le confort de cet appartement familial de 88 m², niché au cœur d'Arcachon, dans un quartier très prisé. Ce bien de 4 pièces, baigné de lu...

Gaz
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Allée de la Galaxie, Arcachon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar