SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
890 000 €
(10 114 € / m²)
Satış
4
1
88 m²
Chemin des Rastines, Antibes

yatak odası4
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Karin Gabry vous propose: Opportunité à saisir : Appartement 4 pièces avec 3 terrasses à Antibes, un box et deux caves au cOEur du vieil...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Chemin des Rastines, Antibes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar