SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 055 000 €
(14 067 € / m²)
Satış
2
1
75 m²
Rue Paul Bourgarel, Antibes

yatak odası2
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

A unique and extremely rare duplex in the heart of the Old Town of Antibes, close to the port, beaches and all amenities.The apartment features, on th...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Rue Paul Bourgarel, Antibes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar