SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 250 000 €
(15 432 € / m²)
Satış
2
1
81 m²
Rue Paul Bourgarel, Antibes

yatak odası2
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Breathtaking panoramic sea view from this spacious bright 2 bedroom through-apartment of 81 m2, extended by a deep terrace offering an exceptional pan...

Diğer
Teklifin yaşı: 78günler
Güncellendi: 78günler

Yerellikler

Rue Paul Bourgarel, Antibes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar