SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 155 000 €
(12 158 € / m²)
Satış
3
1
95 m²
Chemin des Rastines, Antibes

yatak odası3
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

A VENDRE Nouvel appartement, 3-pièces, Antibes, prestation haut-de-gamme et vue Mer Venez rapidement découvrir chez CENTER BAY IMMOBILIER, ce superbe ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAçık yaşam alanıAyrı tuvaletYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 90günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Chemin des Rastines, Antibes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Center Bay Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar