SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
455 000 €
(5 353 € / m²)
Satış
4
1
85 m²
Place de l’Hôtel de Ville, Annemasse

yatak odası4
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Annemasse, dans une résidence de standing sécurisée construite en 2017, venez découvrir ce bel appartement 4 pièces de 85 m2, lumineux et en excelle...

Gaz
Teklifin yaşı: 65günler
Güncellendi: 65günler

Yerellikler

Place de l’Hôtel de Ville, Annemasse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L'edelweiss Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar