SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
515 000 €
(8 175 € / m²)
Satış
4
1
63 m²
Avenue d'Espagne, Anglet

yatak odası4
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans le charme de cet appartement de 4 pièces situé à Anglet, offrant une vue panoramique sur l'océan. Avec une surface totale de 94 m², cet e...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenue d'Espagne, Anglet
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar