SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
317 500 €
(3 567 € / m²)
Satış
4
1
89 m²
Chemin du Port Meslet, Angers

yatak odası4
düz89 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé dans le quartier Ney à Angers, à proximité des commerces, des transports et du centre-ville, cet appartement 4 pièces de 89 m2 offre un cadre de...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Chemin du Port Meslet, Angers
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse Anjou-Maine - l'Adresse Angers - Pasteur

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar