SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
199 000 €
(4 061 € / m²)
Satış
3
1
49 m²
Sente des Clos Saint-Denis, Andrésy

yatak odası3
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Andrésy - Au cœur du village, découvrez ce charmant appartement de 3 pièces d'environ 49 m², parfait pour ceux qui recherchent un cadre de vie alliant...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Sente des Clos Saint-Denis, Andrésy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar