SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
195 000 €
(6 500 € / m²)
Satış
1
1
30 m²
Accès Rue Babuty, Ambilly

yatak odası1
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à 2 pas de la gare -CEVA , au 1er étage, découvrez cet appartement de type studio (jamais occupé) au sein de l'éco quartier 'l'Etoile'. Vendu av...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Accès Rue Babuty, Ambilly
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Home Et Patrimoine

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar