SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
80 000 €
(1 951 € / m²)
Satış
3
1
41 m²
Place de Verdun, Allevard

yatak odası3
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Fanny Carceles vous propose: Venez découvrir cet appartement situé en rez de jardin d'une petite copropriété de 2 logements (la maison es...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Place de Verdun, Allevard
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar