SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
99 000 €
(1 523 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Avenue du Général de Gaulle, Alès

yatak odası3
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Venez découvrir ce lumineux et agréable appartement de type T3 d'une superficie de 65.49 m2 situé au 2ème étage sans ascenseur. Il se compose : Un hal...

Gaz
Teklifin yaşı: 143günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Avenue du Général de Gaulle, Alès
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Agence Reynes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar