SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
220 000 €
(5 500 € / m²)
Satış
2
1
40 m²
Route des Milelli, Ajaccio

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Situé au début de la route d’Alata, découvrez ce charmant appartement de type T2 de 40 m2 au sein de la résidence « A NEPITA », une copropriété à tai...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Route des Milelli, Ajaccio
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Terra Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar