SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
272 000 €
(3 126 € / m²)
Satış
4
1
87 m²
Route des Milelli, Ajaccio

yatak odası4
düz87 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Terra Immobilier vous propose à la vente un appartement de type T4 de 88 m2 situé quartiers des Palmiers à AJACCIO. Il est situé au 7ème étage avec as...

Elektrik
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Route des Milelli, Ajaccio
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Terra Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar