SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
430 000 €
(5 181 € / m²)
Satış
4
1
83 m²
Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains

yatak odası4
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sur la ville d'Aix-Les-Bains près de Chambéry, nous vous proposons de vous accompagner pour l'achat d'un appartement assez vaste pour un T4. Bâtiment ...

Gaz
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alp'elite Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar