SUPA24
Ev ve çevresi; doğal ışık, manzara
Ev ve çevresi; manzara, doğal ışık
Mutfak; mutfak aletleri, fayans zemin, doğal ışık
299 000 €
(4 600 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains

yatak odası3
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Proche du centre ville, venez découvrir ce T3 accompagné de sa terrasse et jardin de 166m2 au sein d'une copropriété calme. Composée de deux chambres,...

Gaz
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alp'elite Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar