SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
110 000 €
(1 774 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Rue Denfert-Rochereau, Agen

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Au cœur d'Agen, découvrez cet appartement de 3 pièces d'environ 62 m² situé au 2e et dernier étage d'une résidence bien entretenue datant de 1999. Vou...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Denfert-Rochereau, Agen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar