SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
155 000 €
(3 780 € / m²)
Satış
2
1
41 m²
Rond-Point Cœur de Station, Agde

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Jean-Jacques Demarque vous propose: Appartement 2 pièces à Cap d'Agde - Idéal premier achat ou investissement locatifDécouvrez ce charman...

Diğer
Teklifin yaşı: 153günler
Güncellendi: 84günler

Yerellikler

Rond-Point Cœur de Station, Agde
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar