SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 100 000 €
(13 415 € / m²)
Satış
4
1
82 m²
Avenue du General Bouvet

yatak odası4
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

BGL Transactions Immobilières invites you to discover this sea-view apartment for sale in Le Lavandou. Rare opportunity - City center Located in a sma...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşTerasAçık yaşam alanıDoğal ışıkGüvenlikYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Avenue du General Bouvet
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BGL TRANSACTIONS IMMOBILIERES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar