Teklifler listesi
16
16
16
149 000 €
(4 515 € / m²)
Satış
1
1
33 m²
Viipurinkatu, Helsinki
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
33 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Original listing (Habita): https://www.habita.com/property/669554
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
178günler
Güncellendi:
171günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Viipurinkatu, Helsinki
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.