SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
275 000 US$
(437 US$ / m²)
Satış
1
1
630 m²
San-Pédro

yatak odası1
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

X'tan Ha Waterfront Resort – Condo 2A Beachfront Condo with Spectacular Views on Ambergris Caye, Belize Wake up to the sound of gentle waves and the g...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşDöşenmişZeminAçık yaşam alanıMutfak aletleriYüksek tavanlarDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 38günler
Güncellendi: 38günler

Yerellikler

San-Pédro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Belize Coastal Real Estate

Belize Coastal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar