SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
744 100 US$
(7 751 US$ / m²)
Satış
2
1
96 m²
Jalan Pemutih, Pecatu

yatak odası2
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

The first and only luxury serviced residences of its kind in Bali. Set atop the white cliffs of Uluwata this luxury 1-bed ocean view loft apartment br...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Jalan Pemutih, Pecatu
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Polarius International Real Estate Limited

Lee Michael HORAN

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar