SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
554 889 €
(3 207 € / m²)
Satış
Atipik
2+
173 m²
Las Terrenas

yatak odasıatypical
düz173 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Soaring above the swaying palms, Unit M-308 is an exquisite two-level, 2-bedroom, 3-bathroom penthouse offering 1,894 ft² (174 m²) of refined beachfro...

Diğer
Teklifin yaşı: 404günler
Güncellendi: 44günler

Yerellikler

Las Terrenas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Patrick Johnston

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar