SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
134 524 €
(1 319 € / m²)
Satış
2
2+
102 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

yatak odası2
düz102 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Copy the links below to:View the property + more on our website, BlueSailRealty.comhttps://www.bluesailrealty.com/properties/2-bedroom-penthouse-condo...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 420günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

James Oosterman

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar