Teklifler listesi
16
16
16
3 990 000 Kč
(67 627 Kč / m²)
Satış
2
1
59 m²
Šípková, Ústí nad Labem
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
59 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji krásný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě Severní Terasa - ul. Šípková.
Bytová jednotka o 59,7 m2 se nachází v prv...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Orijinal durum
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Panel
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
5günler
Güncellendi:
4günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Šípková, Ústí nad Labem
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.