Teklifler listesi
11
11
11
5 099 000 Kč
(124 366 Kč / m²)
Satış
3
1
41 m²
Slapy
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
3
düz
41 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Prodej novostavby bytu 3+kk, 41 m2 + balkon 9 m2, ve 2. NP nově zrekonstruovaného bytového domu na poloostrově Ždáň, Slapy Praha-Západ. Bytová jednotk...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Yeni inşaat
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Elektrik
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Slapy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.