SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 490 000 Kč
(77 813 Kč / m²)
Satış
1
1
32 m²
Moravní, Rohatec
Üst kısım

yatak odası1
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumYeni inşaat
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Hledáte byt, kde se moderní design potkává s klidem přírody a vůní nedalekých vinic?
Nabízíme k prodeji krásně zrekonstruovaný byt na ulici Moravní v ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Moravní, Rohatec
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Relax Nemovitosti s.r.o. - Century 21

Eva Šulcová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar